Płyty gazowe pod szkłem są coraz częściej wybierane do domów i mieszkań. To znakomita alternatywa dla indukcji i tradycyjnych kuchenek gazowych. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w płytę gazową typu gaz pod szkłem!

Płyty gazowe pod szkłem stanowią połączenie nowoczesności z tradycją. Są praktyczne i bezpieczne w użytkowaniu, a oprócz tego prezentują się niezwykle elegancko, dzięki czemu mogą być prawdziwą ozdobą każdej kuchni. Jeśli zastanawiasz się, czy płyta gazowa typu gaz pod szkłem to dobre rozwiązanie dla Ciebie, zapoznaj się z naszym artykułem.

Płyty gazowe pod szkłem – dlaczego warto?

Płyty gazowe pod szkłem stanowią doskonałą alternatywę dla indukcji i klasycznych kuchenek gazowych. Bardzo często możemy spotkać się ze stwierdzeniem, że szklane płyty gazowe są połączeniem tradycji z nowoczesnością. Dlaczego płyta typu gaz pod szkłem to idealne rozwiązanie dla każdego? Płyta grzewcza tego typu, podobnie jak płyta indukcyjna, charakteryzuje się estetycznym wyglądem i bezpieczeństwem użytkowania. Jednocześnie, tak samo jak kuchenka gazowa, pozwala na zachowanie walorów smakowych przygotowywanych potraw. Tym, co wyróżnia płytę gazową pod szkłem, jest wykonanie płyty grzewczej bez otwartego płomienia. Tego typu sprzęt zbudowany jest z palników ukrytych pod powierzchnią płyty ceramicznej. Podczas użytkowania płyty ciepło wytwarzane przez palniki przenika przez szybę ceramiczną, docierając do garnków i patelni. Dzięki temu możemy przyrządzać pyszne dania w bezpieczny sposób. Decydując się na zakup szklanej płyty gazowej zapewniamy sobie oszczędność pieniędzy – płyty gazowe bez płomieni charakteryzują się niskimi kosztami eksploatacji. Są też bardzo proste w użytkowaniu, dzięki czemu każdy z łatwością poradzi sobie z ich obsługą.

Płyty gazowe Solgaz Innova – co je wyróżnia?

Decydując się na zakup płyty gazowej bez płomieni, najlepiej postawić na model od sprawdzonego producenta. Jeśli zależy nam na produkcie wysokiej jakości, warto zwrócić uwagę na szklane płyty gazowe pod szkłem Solgaz Innova. Sprzęty z linii Innova Standard charakteryzują się bardzo cichą pracą i zapewniają mniejsze zużycie gazu. Zostały też wyposażone w praktyczne funkcje dodatkowe (timer, minutnik, „Stop&go”) oraz duże pola grzejne, dzięki którym gotowanie staje się niezwykle komfortowe. Aby jeszcze bardziej ułatwić proces gotowania, firma Solgaz wypuściła na rynek płyty gazowe Innova Comfort oraz Innova Premium. Model Innova Comfort został wyposażony w praktyczną funkcję stabilizacji temperatury, która pozwala idealnie dopasować moc płyty do przyrządzanej potrawy. Dzięki temu nie musimy się martwić, że przygotowywane dania nie ulegną przypaleniu lub przegrzaniu. Z kolei płyta Innova Premium posiada funkcję płynnej regulacji mocy i wyróżnia się dużą trwałością oraz odpornością na czynniki zewnętrzne.

Płyta gazowa pod szkłem Solgaz Innova Standard 4+1

Płyta gazowa bezpłomieniowa Innova Standard 4+1 to jeden z najczęściej wybieranych modeli producenta Solgaz. Jakie są najważniejsze zalety tego produktu?

  • Niezwykle cicha praca płyty grzewczej – Płyta gazowa Solgaz Innova Standard 4+1 pracuje bardzo cicho dzięki nowoczesnym żarnikom, które zostały umieszczone pod szkłem.
  • Funkcje usprawniające gotowanie – płyta została wyposażona w szereg praktycznych funkcji, takich jak timer, minutnik czy pamięć „Stop&go”. Dzięki temu w prosty i szybki sposób możemy przygotować nasze ulubione potrawy.
  • Ograniczenie zużycia gazu do 50% – dzięki cyklicznej pracy palników i katalitycznemu spalaniu w temperaturze 800 stopni.
  • Wygodne gotowanie – dla maksymalnego komfortu gotowania płyta została wyposażona w większe pola grzejne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj