Sypialnia jest pomieszczeniem, które ma służyć głównie do relaksu oraz regeneracji podczas snu. Dlatego należy takie miejsce wyposażyć w wygodne łóżko oraz dużą wolnostojącą szafę, która będzie w stanie pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Doskonałym uzupełnieniem będą również pasujące szafki nocne oraz komody. Szafa w sypialni musi być na tyle pojemna, aby można było łatwo przechowywać w niej całą garderobę, ale z drugiej strony jest to także elegancki mebel, który dopełnia wnętrze mieszkania.

Jakie meble do sypialni wybrać?

Meble do sypialni muszą wpasować się w styl i aranżacje przestrzeni. Dodatkowo należy pamiętać o tym, że oprócz atrakcyjnego wyglądu, szafy mają zapewnić optymalną ilość miejsca do przechowywania odzieży oraz innych rzeczy.

Jedna wielka szafa może okazać się znacznie lepszym rozwiązaniem niż kilka mniejszych szafek rozstawionych w różnych miejscach. Wiele osób w ten sposób potrafi zaoszczędzić dodatkową przestrzeń. Nie należy również zapominać o dodatkowych uzupełniających miejscach na przechowywanie innych drobiazgów.

Meble z lustrzanymi frontami? Czyli pomysł na oryginalną i pełną światła sypialnię sypialnia bellagio 2497jg bialy mat44551

W małych pomieszczeniach bardzo dobrym rozwiązaniem są szafy z lustrzanymi frontami, które optycznie powiększają całą przestrzeń oraz służą jako lustro do przeglądania się podczas przymierzania ubrań. Można pójść za ciosem i zdecydować się na pozostałe meble w ty samym stylu. Poza lustrzaną szafą, do kompletu można dobrać komodę oraz szafki. W ten sposób zyskamy więcej miejsca, a jednocześnie zachowamy spójność.

Największe zalety takich produktów to:

  • duża pojemność przechowywania,
  • atrakcyjny wygląd,
  • nowoczesne wykończenie,
  • gustowne uchwyty,
  • lustrzane fronty,
  • wieloletnia gwarancja.

Duża szafa przesuwna z lustrem?

Dla wielu właścicieli mieszkań szafa przesuwna z lustrem jest najlepszym sposobem na przechowywanie swojej garderoby. Dzięki dużej pojemności oraz możliwości dopasowania wnętrza do własnych potrzeb można stworzyć szafę szytą na miarę.

W dolnej części warto wyznaczyć miejsce na wieszaki, gdzie będzie można powiesić koszule, sukienki czy garnitury, a w górnej części zagospodarować przestrzeń ubraniami składanymi.

Meble z lustrzanymi frontami? Czyli pomysł na oryginalną i pełną światła sypialnię 43518szafa trzydrzwiowa bellagio 2497jg19 bialy mat31031

Trzeba także zwrócić uwagę na oświetlenie, które zamontowane jest wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wszystko powinno być dobrze widoczne, aby bez problemu można było szybko znaleźć niezbędne ciuchy, które potrzebujemy na daną chwilę.

Niezwykłą zaletą szaf przesuwnych z lustrzanym frontem jest to, że nawet w przypadku zmiany wystroju wnętrza, będzie można bez przeszkód dopasować ją do nowej aranżacji pokoju.

Jaką szafę wybrać do dużej przestrzeni?

Kiedy jesteśmy posiadaczami dużego domu i mamy bardzo dużą przestrzeń w sypialni do zagospodarowania to warto pomyśleć o szafie przesuwnej z lustrem, która będzie zajmować praktycznie całą ścianę.

W takim modelu szafa składa się z kilku skrzydeł. Będzie to najlepsze połączenie, które pozwoli rozjaśnić przyciemniony pokój oraz ceglane ściany.

Z praktycznego punktu widzenia duża i szeroka szafa pozwoli pomieścić wszystkie niezbędne ubrania oraz dodatkowe akcesoria, a także pozwoli utrzymać idealny porządek w pokoju.

Żeby wybrać szafę idealnie dopasowane do konkretnego pomieszczenia, należy dokładnie określić jej wymiary oraz zastanowić się ile osób będzie na co dzień korzystało z takiego mebla. Trzeba również wziąć pod uwagę ilość rzeczy, które będziemy chcieli tam przechowywać oraz zastanowić się nad tym, czy wybrać standardowy produkt, czy może zamówić meble z lustrzanymi frontami.

Lustrzane komody i szafki nocne

Meble z lustrzanymi frontami? Czyli pomysł na oryginalną i pełną światła sypialnię sypialnia bellagio 2497jg bialy mat44552

Szafa i łóżko nie są jedynymi meblami mającymi zastosowanie w sypialni. Idealne do tego pomieszczenia są także komody oraz szafki nocne. Ciekawy rozwiązaniem aranżacyjnym może być również zastosowanie lustrzanych frontów. Jako przykład takiego rozwiązania może posłużyć kolekcja mebli Bellagio producenta Helvetia. Dzięki zastosowaniu lustrzanych frontów na wszystkich meblach, pomieszczenie staje się większe optycznie, eleganckie i nowoczesne.

Artykuł powstał przy wsparciu oraz inspiracji sklepu meblowego https://www.meble-bogart.pl/. Zdjęcie główne prezentuje https://www.meble-bogart.pl/sypialnia-bellagio-2497jg—bialy-mat-p-43518-70-16.70.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj