Wraz z nadejściem jesieni Westwing Home & Living wprowadza nową uniwersalną aplikację na iPhona i iPada, dzięki której w dogodnym czasie i miejscu będzie można poszukać pomysłów na aranżację wnętrz, prześledzić trendy i nowinki lub oddać się zakupowemu szaleństwu.

Aplikacja Westwing

Szukasz jesiennych inspiracji wnętrzarskich, ale nie masz ochoty odwiedzać kolejnych sklepów? Z przerażeniem myślisz o nadchodzącym szale świątecznych zakupów? A może po prostu nie masz czasu na to, by pięknie urządzić swój dom? Westwing Home & Living, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, wprowadził nową uniwersalną aplikację, dostosowaną nie tylko do iPhonów, ale również do iPadów. Od dziś aplikację można pobrać za darmo w Apple App Store we wszystkich krajach, w których działa Westwing. Westwing app zastąpi bardzo popularną aplikację firmy na iPhona, która zanotowała 1,7 miliona pobrań.

Nowa aplikacja została w pełni zoptymalizowana pod kątem iOS9, posiada odświeżoną grafikę przygotowaną ze szczególną dbałością o detale, lepszej jakości zdjęcia oraz bardziej przejrzystą prezentację ofert i treści. „Intuicyjność nowej aplikacji sprawia, że wyszukiwanie wyjątkowych produktów, przeglądanie inspirujących zdjęć i śledzenie aktualnych trendów, stanie się jeszcze przyjemniejsze” – mówi Delia Fischer, założycielka Westwing Home & Living. Dodatkowe funkcje – jak dostęp do popularnego magazynu Westwing, a także do treści w formie wideo – zostaną udostępnione wkrótce.

Wielu naszych klientów nie chce ograniczać się do jednego narzędzia, chcą mieć możliwość zamiany w zależności od potrzeb. Dzięki nowej uniwersalnej aplikacji – dopasowanej zarówno do iPhona, jak i do iPada – nasza oferta stanie się jeszcze bardziej dostępna dla klientów. W nowej aplikacji udało nam się połączyć łatwość użytkowania z dbałością o piękną prezentację produktów oraz inspirujące aranżacje. Sukces dotychczasowej aplikacji na iPhona, a także obserwowany wzrost liczby zakupów dokonywanych za pomocą urządzeń mobilnych, utwierdza nas w przekonaniu, że jest to słuszny kierunek” – mówi Przemysław Kowalewski, założyciel i dyrektor zarządzający Westwing Polska.

Więcej informacji na temat nowej aplikacji można znaleźć na stronie: www.westwing.pl/app.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj