Prosta forma, dbałość o detale i najlepsze materiały – stylowe meble kuchenne zagwarantują ponadczasowy design wnętrza, które mimo upływu lat będzie budzić zachwyt. Przedstawiamy kilka propozycji eleganckich aranżacji, w których to meble nadają ton.

Pistacje z czekoladą

Stylowe meble kuchenne kojarzą się ze stonowaną kolorystyka, ale to nie reguła. W tym wnętrzu zdecydowano się na fronty w kolorze pistacji, które ożywiły wnętrze i sprawiły, że stało się bardziej przytulne (foto: www.decosee.com).

pistacje z czekoladą_stylowe meble kuchenne

Na wysoki połysk

Błyszczące fronty, zwłaszcza w kolorze czarnym, są synonimem elegancji. Stylowe meble kuchenne w tym duchu będą wyglądać pięknie w jasnej kuchni z elementami drewnianymi (foto: www.homiidea.com).

 

meble na wysoki połysk

Gotowanie na okrągło

Nowoczesna wyspa będzie prawdziwą ozdobą kuchni, Zarówno zlew, jak płyty grzewcze zintegrowane z meblem maja zaokrąglone krawędzie dzięki czemu świetnie wkomponowują się w aranżację. Spersonalizowana wyspa, niekoniecznie w sposób widziany na obrazku, to świetny sposób na dodanie kuchni oryginalności (foto: www.fantasticviewpoint.com).

kuchnia na okraglo

Japoński minimalizm

Dobrym pomysłem na stylowe meble do kuchni jest połączenie dwóch rodzajów frontów, w tym wypadku białych i z rysunkiem drewna. Taki miks, w parze z osdzczędnym wyposażeniem kuchni roślinami, przywodzi na myśl styl dalekiej Japonii (foto: www.home-designing.com).

 

japonska kuchnia

Kuchenny loft

Drewniane wyposażenie prezentuje się pięknie we wnętrzu w stylu loft. Stylowe meble kuchenne wykończone drewnem na wysoki połysk prezentują się niezwykle elegancko na szaro-betonowym tle (foto: www.minimalisti.com).

 

nowovzesne meble

 

Kuchnia czy biblioteka?

Patrząc na tę aranżację pytanie jest zasadne. Stylowe meble kuchenne pomagają płynnie połączyć strefę kuchenną z wypoczynkową, w czym w tym wypadku pomogły otwarte regały z miejscem na książki i drobiazgi (foto: www.bmorelive.com).

 

kuchnia czy biblioteka

 


 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj