Stylish workplace mockup

Jeśli mocny, zmysłowy Ultra Violet rekomendowany przez Instytut Pantone jako kolor roku 2018 budzi w was sprzeczne uczucia, to może bardziej przypadnie wam do gustu propozycja firmy Para Paints. Kanadyjski lider w branży farb proponuje na ten rok stonowaną paletę Serenity, zainspirowaną skandynawskim wzornictwem.

Serenity znaczy spokój

Firma Para Paints, której wysokiej jakości produkty malarskie oferuje sieć salonów Dekorian Home, wprowadza nową paletę Serenity stworzoną z myślą o skandynawskiej wrażliwości, życiu w zgodzie z naturą i w zrównoważonym rozwoju. W nowym wachlarzu barw znajdują się delikatny, chłodny Opera Pearls P5247-24, kontrastowy, ciemniejszy Smokey Eyes P5246-62, świeży Whitewash White P208900. Kolory z palety Serenity 2018 zostały jednomyślnie wybrane przez projektantów specjalizujących się w designie i modzie jako najbardziej wyciszające, pomagające się zrelaksować i budzące wewnętrzny spokój w naszej mieszkalnej przestrzeni.

Najmodniejsze kolory w skandynawskim stylu Whitewash White Para
modern industrial bedroom in a loft. 3d rendering

Opera Pearls to delikatny odcień szarości ożywiony nutami świeżej lawendy. Smokey Eyes, zazwyczaj kojarzony z intensywną zielenią kamienia szlachetnego, w wydaniu Para Paints ma kolor zgaszonego fioletu, a został zainspirowany odcieniem kamienia łupkowego. Jako kolor bazowy Para Paints proponuje Whitewash White, świeżą biel idealnie nadającą się do wszelkiego rodzaju wykończeń. Dla uzupełnienia zrównoważonej palety specjaliści od kolorów firmy Para Paints proponują bejce do drewna w naturalnych kolorach ziemi. „Naszym celem było wybranie kolorów, które będą uspokajające, przyjazne, i które nadadzą naszej przestrzeni mieszkalnej efektowny, inspirujący wygląd”- mówi Garry Belfall, brand manager firmy Para Paints. Nowe kolory z palety Serenity są do kupienia w salonach z wyposażeniem wnętrz Dekorian Home.

Wybierz kolor dla siebie

Żeby pomóc w trafnym doborze kolorystyki do naszego wnętrza, Para Paints stworzyła specjalny system Color Journeys, który umożliwia wyszukiwanie najbardziej nieoczekiwanych kombinacji barw oraz pozwala odkrywać trendy kolorystyczne i idealnie dobierać je do każdego kreatywnego pomysłu.

Najmodniejsze kolory w skandynawskim stylu Opera Pearls Para
Nterior design: Classic Biedermeier chair and wicker footstool, white accessoiries

Color Journeys to starannie wyselekcjonowany przez najlepszych specjalistów zbiór inspirujących pomysłów kolorystycznych, które z powodzeniem każdy dopasuje do stylu swojego domu lub mieszkania. http://para.pl/dla-architekta/kolorystyka-para

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj