Wiele osób rozważających zakup mieszkania, ma dylemat, jak pogodzić chęć życia w bliskości z naturą, z całą liczbą udogodnień, jakie umożliwia lokalizacja blisko centrum miasta. Oba te pragnienia nie muszą się jednak wykluczać! Mając na uwadze potrzeby inwestorów, deweloperzy oferują rozwiązania, których celem jest sprostanie obu tym oczekiwaniom jednocześnie. Nowoczesne inwestycje to te, położone w obrębie miasta, pozwalające jednocześnie na korzystanie z bezpośredniej bliskości zielonego otoczenia. Przykładem jest Nova Wiosenna, czyli nowa, prestiżowa inwestycja na mapie Krakowa otoczona licznymi terenami zielonymi. Czym jeszcze się wyróżnia? Zapraszamy po więcej szczegółów!

Co warto wiedzieć o inwestycji Nova Wiosenna?

Jak znaleźć mieszkanie w mieście, które zapewni lokatorom spokój i wyciszenie? Nova Wiosenna to wyjątkowe, kameralne osiedle położone prestiżowej dzielnicy Krakowa – na Woli Justowskiej. To właśnie w sercu dzielnicy, przy ulicy Wiosennej, powstają wolnostojące wille, domy w zabudowie bliźniaczej oraz apartamenty o wysokim standardzie. Nova Wiosenna to 16 domów bliźniaczych o powierzchni ponad 124 m2, 16 luksusowych apartamentowców o powierzchni od 52 do 90m2 oraz dwie wille – 116 i 130 m2, które zlokalizowane zostaną w otoczeniu terenów zielonych. W przypadku domów bliźniaczych istnieje opcja wykupu jednej z dwóch części – domu z własnym ogródkiem lub mieszkania z tarasem. Inwestycja łączy w sobie komfort i funkcjonalność z elegancką zabudową i najwyższą jakością wykonania. Zieleń za oknem i centrum miasta w zasięgu ręki. To może być właśnie twoja przestrzeń!

 Mieszkania Nova Wiosenna w Krakowie

Nova Wiosenna – oaza spokoju blisko miasta

Aby zapewnić mieszkańcom chwile wyciszenia i odpoczynek od zgiełku miasta, na terenie inwestycji znajdą się zielone dziedzińce, tarasy na dachach budynków oraz przestronne balkony. To idealne miejsce na relaks po całym aktywnym dniu. Nova Wiosenna to świetna opcja dla wszystkich, którzy chcą wciąż być blisko miasta i korzystać z możliwości, jakie oferuje przestrzeń miejska, a jednocześnie, pragną mieszkać w otoczeniu zieleni. Wielkim atutem tej lokalizacji jest bliskość Lasu Wolskiego, który dzieli od inwestycji zaledwie 9 minut jazdy samochodem, a także dostęp do licznych tras spacerowych i rowerowych, dzięki którym można urozmaicić swój dzień i zadbać o odpowiednią dawkę aktywności fizycznej.

Wszystkich, którzy poszukują idealnego miejsca do życia zapraszamy do zapoznania się z ofertą Wawel Service. Mieszkania w inwestycji Nova Wiosenna z pewnością przypadną do gustu miłośnikom miejskiego życia i odpoczynku w otoczeniu zieleni. Inwestycja zostanie oddana do użytku w IV kwartale 2023 roku. Na stronie internetowej dewelopera dostępna jest lista wolnych domów i mieszkań wraz z dokładną rozpiską metrażu i rozkładem pomieszczeń. Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu – nasi doradcy chętnie pomogą w wyborze najlepszej oferty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here