W ofercie MOOD pojawiły się ciekawie wymyślone i wyjątkowo eleganckie świece zapachowe Rose et Marius. Oryginalny koncept francuskiej marki to połączenie misternie zdobionych osłonek wielokrotnego użytku i wymiennych wkładów. 

Kolekcja świec Rose et Marius powstała z potrzeby przywołania zapachów i obrazów dzieciństwa. Markę stworzyła Magali Fleurquin Bonnard, która w wonnych kompozycjach zawarła zapachy zapamiętane z prowansalskiego domu babci.

Świece zapachowe Rose et Marius - nowość w MOOD casteu blue sky

Również motywy dekoracyjne na porcelanowych osłonkach odwołują się do tego siedemnastowiecznego domu. Znajdziemy na nich wzory zaczerpnięte ze starych posadzek z cementowych płytek. Są one znakiem rozpoznawczym marki, a każdy z nich nosi jakąś nazwę – “Casteu”, “T’ame”, “Cabanoun”, “Souleou”, “Oustau”.
Świece zapachowe Rose et Marius - nowość w MOOD estello gray

Czytaj:   Design do kwadratu – pierwszy wśród polskich producentów format gresu 75x75

Świece Rose et Marius wytwarzane są z  najwyższej jakości naturalnych składnikach. A kompozycje zapachowe są dziełem najlepszych perfumiarzy z Grasse. Eleganckie osłonki powstają w znakomitej fabryce porcelany w Limoges. Na modelach pojawiają się ręcznie wykonanych zdobienia, w tym ze złota i platyny.

Świece zapachowe Rose et Marius - nowość w MOOD Mini tometo red

Osłonki są wielokrotnego użytku i wielorakiego przeznaczenia. Po wypaleniu się świecy używać je można dowolnie, jako dekoracje, pojemniki, kubki, świeczniki na tealight lub nawet niewielkie abażury. Pojemniki można myć w zmywarce. Osłonki można kupić oddzielnie  lub w komplecie z perfumowanymi świecami w dziewiętnastu różnych zapachach . Przybliżony czas palenia wynosi 60 godzin. Cena świecy z osłonką 595 zł, sam porcelanowy pojemnik kosztuje 510 zł, a wkład 166 zł.

Czytaj:   Ogrodzenia gabionowe Progress – design, który urzeka

W 2017 roku marka wprowadziła również limitowaną i numerowaną serię świec z osłonkami zaprojektowanymi przez Christiana Lacroix.

Świece Rose et Marius dostępne są w showroomie MOOD i sklepie internetowym www.mood-design.pl

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here