Firany z zasłonami, żaluzje, różne rodzaje rolet – stojąc przed wyborem dekoracji okiennej, mamy do dyspozycji co najmniej kilka rozwiązań i szerokie pole manewru, jeśli chodzi o rozwiązania estetyczne. Nie wszystkie tkaniny roletowe są jednakowo praktyczne i nie każde z nich może poszczycić się atrakcyjnym wyglądem.

Odpowiedzią na ten dylemat jest kolekcja tkanin roletowych marki Shadows Club z oferty firmy Marcin Dekor. Łączy ona w sobie wyrafinowane wzornictwo i jakość tkanin, pełną funkcjonalność w zakresie ochrony przed słońcem i zachowania prywatności, a także kompleksowe rozwiązania technologiczne ułatwiające sprawne i wygodne użytkowanie.

Tkaniny roletowe Shadows Club wychodzą z cienia Shadows Club 2

Tkaniny roletowe – linia PREMIUM

Linia PREMIUM to wyselekcjonowana kolekcja tkanin roletowych, które fakturą przypominają subtelne firany lub szlachetne materiały zasłonowe. Cała kolekcja utrzymana jest w naturalnych, kojących barwach: od jasnych ecru i ciepłych beży, przez odcienie taupe i brązy, aż po chłodne szarości i wyraziste grafity. Tkaniny te różnią się stopniem transparentności. Mogą więc zastępować zarówno zwiewne firany, chroniąc przed ostrym słońcem, jak i zasłony, których zadaniem jest w znacznym stopniu zaciemnić pomieszczenie.

Tkaniny roletowe Shadows Club wychodzą z cienia Shadows Club 6

Osprzęt do rolet

Ciekawe struktury, w tym lniane sploty o zróżnicowanej gęstości, drobne prążki, subtelne wzory – tak szlachetnie zdobione tkaniny wymagają szczególnej oprawy. Osprzęt do rolet marki Shadows Club cechują wysokiej jakości ozdobne elementy zakończeniowe: Owal, Kwadro i Cube. Wszystkie komponenty (dekle boczne, dolny obciążnik oraz łańcuszek ) dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych. Do wyboru mamy : biały, czarny połysk, matowy chrom oraz stal.

Tkaniny roletowe Shadows Club wychodzą z cienia Shadows Club 4

Tkaniny roletowe – CONCEPT

Marka Shadows Club to także wysokiej klasy tkaniny roletowe Dzień&Noc oraz tkaniny 3D zebrane w katalogu CONCEPT. Pierwsze z nich to dobrze znany i popularny model wykorzystujący szerokie pasy na tkaninie do regulowania stopnia zaciemnienia wnętrza. Natomiast roleta 3D składa się z dwóch warstw przezroczystej tkaniny, połączonej wewnątrz poziomymi żebrami z materiału nieprzezroczystego. Po pociągnięciu za łańcuszek warstwy tkaniny przesuwają się względem siebie, zamykając roletę tak, by ograniczyć dopływ światła do pomieszczenia.

Tkaniny roletowe Shadows Club wychodzą z cienia Shadows Club 3

Tkaniny roletowe – BASIC

Ostatnia z kolekcji to BASIC, który zawiera klasyczne tkaniny roletowe, pogrupowane w jedenastu barwnych paletach kolorystycznych. Znajdziemy tu też produkty do zadań specjalnych, czyli tkaniny typu BLACKOUT – całkowicie zaciemniające – oraz kolekcję tkanin PEARL – odbijających światło. Maja one zastosowanie w pomieszczeniach szczególnie nasłonecznionych, dzięki właściwości obniżania temperatury.

Tkaniny roletowe Shadows Club wychodzą z cienia Shadows Club 5

kolekcja SHADOWS Club

Rolety z kolekcji Shadows Club można połączyć z autorskim systemem marki Marcin Dekor – TOP-Line. Uzyskamy wówczas dodatkową funkcjonalność ze względu na możliwość zawieszenia zasłony. Kolejnym rozwiązaniem są kasety pozwalające ukryć całą roletę. Są one w różnych kształtach i kolorach, z łatwością dopasują się do stylu pomieszczenia. Inną jeszcze opcję stanowi wyposażenie rolet w silniki elektryczne, które będą napędzać rolety bez konieczności obsługi ręcznej. Zasłanianie i odsłanianie rolet z napędem elektrycznym może odbywać się za pomocą sterowania radiowego, czyli pilotem zdalnego sterowania; sterowania przewodowego – dzięki przełącznikom ściennym oraz za pośrednictwem systemów automatyki budynkowej.

Tkaniny roletowe Shadows Club wychodzą z cienia Shadows Club 1

 

Wszystkie produkty z kolekcji Shadows Club marki Marcin Dekor są wykonywanie na wymiar zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj