najlepszy telewizor samsung

Duży ekran, najwyższa jakość obrazu, nasycone i realistyczne barwy – każdy z nas chciałby mieć w swoim salonie telewizor, który pozwala cieszyć się niezakłóconym odbiorem filmów, gier i innych treści multimedialnych. Jeżeli szukasz idealnego dużego telewizora – rodzinnego centrum rozrywki – dobrze trafiłeś! Przedstawiamy trzy najlepsze Smart TV o dużej przekątnej ekranu.

Samsung Q9F – dla zwolenników nowoczesnego designu

Q9F (65 cali) – zdaniem wielu ekspertów najlepszy telewizor Samsung tego sezonu. Flagowiec koreańskiego koncernu zachwyca najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i futurystycznym kształtem. Dzięki bezramkowej konstrukcji niemal wtapia się w ścianę, umożliwiając niezakłócony odbiór treści. Na szczególną uwagę zasługuje bezpośrednie podświetlenie matrycy z wielostrefowym wygaszaniem gwarantujące optymalny kontrast i świetną jakość obrazu niezależnie od oświetlenia i kąta oglądania. W najnowszym Q9F zastosowano technologię antyrefleksyjną Ultra Black Elite, która sprawia, że czerń na ekranie jest idealnie wyrażona. A to nie wszystko! Szczytowym osiągnięciem Samsunga jest technologia Quantum Dot, która odpowiada za odwzorowanie nieskończonej ilości barw z zachowaniem ich pełnego natężenia.
Q9F to powiew przyszłości. Trudno znaleźć inny telewizor, który zapewnia równie szczegółowy odbiór obrazu.

Czytaj:   Jakie projekty domów wybierają Polacy?

Samsung 58MU6192 – najlepszy telewizor Samsung w klasie budżetowej

Model 58MU6192 to idealna propozycja dla osób poszukujących sprzętu o wysokiej jakości obrazu w korzystnej cenie. Producent oferuje siedmiokrotnie większą liczbę punktów regulacji kolorów niż w modelach Samsung Full HD. Telewizor wyświetla szeroką gamę naturalnych barw i odcieni, dzięki czemu obraz zachwyca realizmem i intensywnością kolorów. Podobnie jak w QLED TV zastosowano technologię HDR wyróżniającą się nieosiągalnymi poziomami jasności i kolorów. Sceny są tak dobrze doświetlone, że można odnieść wrażenie, iż seans nie odbywa się w domu, tylko w kinie.
Standardem w telewizorach Samsung jest ułatwienie dostępu do aplikacji, filmów i seriali, a także połączenie różnych urządzeń domowych dzięki Smart Things. Tworząc własną sieć za pośrednictwem Smart Things, można kontrolować wiele sprzętów i stworzyć własny punkt dowodzenia domową siecią. 

Czytaj:   Inteligentny dom - najlepsze rozwiązania

LG OLED65B7V – technologia OLED

Osoby z nieco większym budżetem mogą zainteresować się telewizorami od LG. Wyświetlacze OLED (typu emisyjnego) oferują wysoki kontrast i głęboką czerń, które sprawiają, że kolory nabierają zupełnie innego charakteru.
Obsługa technologii Dolby Vision i Dolby Atmos sprawia, że flagowce od LG są liderami w swojej klasie, zapewniając kinowe wrażenia dźwiękowe. Produkty LG są szczególnie doceniane przez użytkowników, którzy chcą poczuć „chwilę” i wejść w świat filmu i gier. Trójwymiarowa przestrzeń daje niezastąpione wrażenia zmysłowe i pozwala cieszyć się czystym i płynnym obrazem.
Technologia OLED wciąż znajduje licznych zwolenników, niemniej jest powoli wypierana przez QLED, który daje możliwość wejścia na nowy poziom odbioru treści.

Czytaj:   Siła kontrastów w wystroju wnętrz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here