najlepszy telewizor samsung

Duży ekran, najwyższa jakość obrazu, nasycone i realistyczne barwy – każdy z nas chciałby mieć w swoim salonie telewizor, który pozwala cieszyć się niezakłóconym odbiorem filmów, gier i innych treści multimedialnych. Jeżeli szukasz idealnego dużego telewizora – rodzinnego centrum rozrywki – dobrze trafiłeś! Przedstawiamy trzy najlepsze Smart TV o dużej przekątnej ekranu.

Samsung Q9F – dla zwolenników nowoczesnego designu

Q9F (65 cali) – zdaniem wielu ekspertów najlepszy telewizor Samsung tego sezonu. Flagowiec koreańskiego koncernu zachwyca najnowszymi osiągnięciami technologicznymi i futurystycznym kształtem. Dzięki bezramkowej konstrukcji niemal wtapia się w ścianę, umożliwiając niezakłócony odbiór treści. Na szczególną uwagę zasługuje bezpośrednie podświetlenie matrycy z wielostrefowym wygaszaniem gwarantujące optymalny kontrast i świetną jakość obrazu niezależnie od oświetlenia i kąta oglądania. W najnowszym Q9F zastosowano technologię antyrefleksyjną Ultra Black Elite, która sprawia, że czerń na ekranie jest idealnie wyrażona. A to nie wszystko! Szczytowym osiągnięciem Samsunga jest technologia Quantum Dot, która odpowiada za odwzorowanie nieskończonej ilości barw z zachowaniem ich pełnego natężenia.
Q9F to powiew przyszłości. Trudno znaleźć inny telewizor, który zapewnia równie szczegółowy odbiór obrazu.

Samsung 58MU6192 – najlepszy telewizor Samsung w klasie budżetowej

Model 58MU6192 to idealna propozycja dla osób poszukujących sprzętu o wysokiej jakości obrazu w korzystnej cenie. Producent oferuje siedmiokrotnie większą liczbę punktów regulacji kolorów niż w modelach Samsung Full HD. Telewizor wyświetla szeroką gamę naturalnych barw i odcieni, dzięki czemu obraz zachwyca realizmem i intensywnością kolorów. Podobnie jak w QLED TV zastosowano technologię HDR wyróżniającą się nieosiągalnymi poziomami jasności i kolorów. Sceny są tak dobrze doświetlone, że można odnieść wrażenie, iż seans nie odbywa się w domu, tylko w kinie.
Standardem w telewizorach Samsung jest ułatwienie dostępu do aplikacji, filmów i seriali, a także połączenie różnych urządzeń domowych dzięki Smart Things. Tworząc własną sieć za pośrednictwem Smart Things, można kontrolować wiele sprzętów i stworzyć własny punkt dowodzenia domową siecią. 

LG OLED65B7V – technologia OLED

Osoby z nieco większym budżetem mogą zainteresować się telewizorami od LG. Wyświetlacze OLED (typu emisyjnego) oferują wysoki kontrast i głęboką czerń, które sprawiają, że kolory nabierają zupełnie innego charakteru.
Obsługa technologii Dolby Vision i Dolby Atmos sprawia, że flagowce od LG są liderami w swojej klasie, zapewniając kinowe wrażenia dźwiękowe. Produkty LG są szczególnie doceniane przez użytkowników, którzy chcą poczuć „chwilę” i wejść w świat filmu i gier. Trójwymiarowa przestrzeń daje niezastąpione wrażenia zmysłowe i pozwala cieszyć się czystym i płynnym obrazem.
Technologia OLED wciąż znajduje licznych zwolenników, niemniej jest powoli wypierana przez QLED, który daje możliwość wejścia na nowy poziom odbioru treści.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj