Zainspiruj się paletą Dulux Kolory Świata, która pozwala przywołać we własnym wnętrzu najpiękniejsze zakątki globu. Pokaż, co zainspirowało cię do zmiany koloru i weź udział w konkursie Podróże w kolorach Dulux.

DULUX

W konkursie Podróże w kolorach Dulux mogą wziąć udział klienci sklepów Dulux Centrum Malarskie. Do wygrania wspaniałe nagrody: dwa Fiaty 500, 3 vouchery na podróż marzeń o wartości 2000 zł każdy oraz 7 kamer GO PRO Hero! A co należy zrobić, aby zdobyć nagrodę?

Wystarczy w jednym ze 163 sklepów Dulux Centrum Malarskie kupić pięć litrów farby Dulux Kolory Świata, zachować dowód zakupu, wejść na stronę www.podrozedulux.pl i dodać zdjęcie z kolorem miejsca, które stanowi inspirację dla uczestnika. Może to być zakątek, który stanowił inspirację przy urządzaniu mieszkania, miejsce, do którego zawsze chcielibyśmy pojechać czy też takie, do którego zawsze wracamy z szybszym biciem serca.

Dulux Kolory Świata to kolekcja 81 kolorów, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata. Mamy delikatne kremowe biele rodem z Krety, tak modne obecnie w polskich wnętrzach szarości Skandynawii, kobiece fiolety i róże Prowansji czy coś, co podgrzeje atmosferę w coraz zimniejsze dni – żółcienie, czerwienie i pomarańcze, inspirowane Cejlonem, Tybetem, Andaluzją. To jeszcze nie wszystko – koniecznie sprawdźcie, który kolory lub odcienie kolorów najbardziej pasują do waszego wnętrza.

Konkurs Podróże w kolorach Dulux trwa do 30 listopada. Lista nagrodzonych w konkursie wraz z nadesłanymi przez nich zdjęciami opublikowana zostanie na stronie konkursowej 15 grudnia.

Czym jest projekt Dulux Let’s Colour?

Dulux Let’s Colour jest globalną inicjatywą marki Dulux, której celem jest przekształcanie szarych przestrzeni w bardziej kolorowe oraz zachęcanie ludzi do wspólnego odmieniania rzeczywistości, w której żyją, za pomocą koloru. Wspólnie z mieszkańcami i artystami rozprzestrzeniamy kolor w miastach, zmieniając  życie ludzi na lepsze i sprawiając, że czują się lepiej w miejscach, w których funkcjonują, na co dzień. Naszym celem jest stworzenie  światowego ruchu Dulux Let’s Colour, do którego każdy może dołączyć i zmieniać świat na piękniejszy. Do tej pory malowaliśmy m.in. w Anglii, Francji, Brazylii, Turcji, Indiach i RPA. W 2011 roku do grona krajów, w których projekt jest implementowany, dołączyła Polska.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj