Dla jednych przeżytek, dla innych odkryty na nowo wnętrzarski hit. Tapeta to najprostszy sposób na zmianę nudnego pokoju we wnętrze z katalogu, a jeśli użyjemy jej na niewielkiej powierzchni, obronią się nawet najbardziej śmiałe wzory.

Tapeta typograficzna

tapeta typograficzna

Taka tapeta pozwala w wolnych chwilach bawić się w wykreślankę. Wzór jest bardzo oryginalny, ale dzięki ciasnemu ułożeniu liter nie przytłacza wnętrza i z powodzeniem nada się na tło obrazków (foto: www.interiordesignphotos.co.uk).

 

Barwne akcenty w kuchni

kuchnia z tapeta

Tapeta sprawiła, że biała kuchnia nabrała charakteru. Kolorowa łąka nad blatem pięknie się prezentuje, a dzięki temu dodatkowi nieco ascetyczne wnętrze nabrało energii (foto: www.delightfull.eu).

 

Tapeta z „betonu”

tapeta betonowa

Beton we wnętrzach to mocny trend, ale jego szorstkość i surowość nie każdemu przypadnie do gustu. Tapeta w betonowy wzór to kompromis między wygodą i loftową estetyką (foto: www.busydoor.co).

Nietypowy zagłówek

nietypowy zagłówek

tapeta nie musi zajmować całej ściany – w tym wypadku pełni rolę zagłówka. Fragment ozdobnej tapety został „oprawiony” gipsowo-kartonowymi listwami, przemieniając proste łóżko w eleganckie łoże (foto: inspirationseek.com).

Las w dziecięcym pokoju 

las w dziecięcym pokoju< Dzięki tej tapecie w dziecięcym pokoju wyrósł bajkowy las. Białe brzozy na czarnym tle świetnie uzupełniają stonowany wystrój pokoju, urozmaicony czerwonymi akcentami (foto: www.pixel.brit.co). Graficzna jadalnia 

graficzna jadalnia

Śmiała graficzna ściana urozmaiciła minimalistyczną, skandynawską jadalnię. Pasiaste formy stały się ciekawym tłem dla barwnej zastawy na prostych półkach (foto: www.interiordesinging.com).

Dwie w jednym 

tapeta w salonie

Ciekawym pomysłem jest użycie we wnętrzu tapety w dwóch wersjach kolorystycznych, w tym wypadku białej i fioletowej. Tak urządzony salon z pewnością przyciągnie uwagę (www.room-ideas.com).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj