Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Drukuj

Opublikowano w:

Kuchnia w stylu prowansalskim

Wprowadź prowansję do swojego domu. Zacznij metamorfozę swojego mieszkania od kuchni. Nie wiesz od czego zacząć? Podpowiadamy jak sprawić aby kuchnia w stylu prowansalskim była elegancka i wyjątkowa.

Archiexpo

Kuchnia prowansalska kocha pastelowe kolory. Delikatna zieleń idealnie połączy się z beżem na ścianach a nawet z czerwonymi dodatkami. (http://www.archiexpo.com/)

kuchnia_prowansalska_05

Krzesła o wygiętych nogach i obiciem ze złotymi refleksami, nadadzą każdej kuchni prowansalskiego charakteru. Jeśli nie chcesz od razu zmieniać całego wyposażenia, zacznij od krzeseł.

Czytaj:   Kuchnia aranżacje w zgodzie z naturą

kuchnia_prowansalska_07

Zasłony w kuchni to zasługa stylu prowansalskiego. Wybierz takie, które najbardziej pasują do wystroju twojej kuchni. Srebro także jest jednym z elementów, często występującym w kuchniach prowansalskich.

Archiexpo

Ozdobne talerze na ścianach często występują w kuchniach w stylu prowansalskim. Jeśli nie chcesz zawieszać ich na ścianie, możesz zagospodarować regał, w którym będą się dumnie prezentowały.

Archiexpo

Kuchnie w stylu prowansalskim są bardzo przytulne i rodzinne. Zadbaj o to, by miło spędzało się w nich czas. Przeszklone szafki możesz przesłonić, wybierając zasłonki w jasnych kolorach.

Czytaj:   Elegancki minimalizm. Ozdobna klasyka uchwytów firmy GTV

kuchnia_prowansalska_11

Żyrandole kryształowe, lub świecznikowe będą się pięknie prezentowały w każdej kuchni w stylu skandynawskim. Postaw w wazonie ulubione kwiaty, najlepiej świeżo ścięte, bez żadnych dodatków.

kuchnia_prowansalska_12

Ilu projektantów, tyle rodzajów kuchni prowansalskiej, jednak gołe belki na suficie są niezaprzeczalnym atrybutem takiego wystroju. W mieszkaniu może ciężko będzie o taki wystrój, ale jeśli mieszkasz w domu, możesz kombinować na wszystkie sposoby.

Czytaj:   Nowoczesna kuchnia. Ergonomia i design

kuchnia_prowansalska_13

Zostaw na widoku porcelanę. Jeśli masz na to miejsce, przechowuj jedzenie i przyprawy w porcelanowych pojemnikach. Wygodnie i estetycznie.

Źródło: http://beautifulinterior.net/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *