Praktyczna, przestronna, ale przede wszystkim piękna – funkcjonalność łazienki jest ważna, ale to jej wystrój umila nam spędzony w niej czas. Przedstawiamy ładne łazienki, w których każdy poranek powitasz z uśmiechem na ustach

Łazienka z japońskim sznytem 

lazienka z drzewem

Wiśniowe drzewo, płytki imitujące skały i biała ceramika – tyle wystarczyło, by nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru. Ładne łazienki nie musza być przeładowane bibelotami, czasem wystarczy jeden niesztampowy dodatek (foto: www.trendsurvivor.com).

Turkus i błękit

Czytaj:   Łazienka w surowej stylistyce. Jak ją urządzić?

blekitna lazienka<

Ładne łazienki kojarzą się z różem, romantyzmem i kobiecością, jednak ta sprawdzi się również w męskim mieszkaniu. Błękitno-turkusowe „plastry miodu” na ścianie dodatkowo chronią ją przed wilgocią, a minimalistyczne wyposażenie sprawia, że uwagę przykuwają przede wszystkim kolory  (foto: www.ontrus.com).

Kwiaty i baletnice 

baletnice

Kobiecość zdecydowanie zdominowała to wnętrze. Ciekawym pomysłem było wykończenie górnych partii ścian lustrami, dzięki czemu pomieszczenie wydaje się większe. Aranżacyjne dzieło wieńczą obrazki z tancerkami i świeże kwiaty (foto: www.sabayagazine.com).

Czytaj:   Małe mieszkanie z sofą w roli głównej

Kwiecista elegancja 

lazienka w kropki

Ładne, dziewczęce łazienki nie muszą być przeładowane bibelotami. W tym wypadku monotonię bieli przełamuje geometryczna tapeta w kwiaty i abstrakcyjny obraz(foto: www.decoist.com).

Piękny minimalizm 

minimalistyczna łazienka

Minimalizm również jest piękny, pod warunkiem, że zrezygnujemy ze zbytniej oszczędności w detalach. Jej największą ozdobą jest abstrakcyjny obraz, a drewniane i wiklinowe dodatki nawiązują do jej kolorystyki (foto: www.velvix.com).

Romantyzm w bieli 

rozow-biala lazienka

Spójna kolorystycznie łazienka o francuskim sznycie to propozycja dla tradycjonalistek z wyczuciem stylu. Wszystkie elementy są świetnie dopasowane, ozdoby subtelne, a wykończenia luksusowe (foto: www.iseecubed.com).

Czytaj:   W zasięgu ręki – designerskie akcesoria łazienkowe

Kąpiel ze sztuką 

lazienka ze sztuką

Prosta łazienka stanie się piękna dzięki ciekawie dobranym dodatkom. W tym wypadku są nimi obrazy i taboret w przypominający ogon wieloryba (foto: www.deavita.com).

 

Portugalskie kafelki

ładne łazienki

 

Tutaj widzimy jak w ciekawy sposób urozmaicić i ożywić naszą łazienkę. Kafelki inspirowane Portugalią zostały położone tylko na jednej ścianie z prysznicem. Łazienka nie jest jednolicie biała, co sprawia, że całość wygląda bardzo zjawiskowo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here