Ogrodzenia gabionowe

Niestandardowe pomysły idące w parze z dbałością o wygląd produktów to cechy wyróżniające najlepszych na rynku architektonicznym. Firma Progress Architektura już od ponad 20 lat aktywnie wdraża nowości produktowe, które kryją w sobie olbrzymi potencjał oraz unikalny design. Oryginalne projekty stworzone we współpracy z architektami przyczyniły się do tego, że Progress Architektura to jedna z firm, która kształtuje aktualne trendy w zakresie architektury przestrzeni.

Wieloletnie doświadczenie docenione przez profesjonalistów

Progress Architektura – to specjalizująca się w produkcji stalowych siatek i kratek firma, której projekty stanowią odpowiedź na oczekiwania współczesnej architektury. To właśnie bogate doświadczenie firmy w zakresie produkcji sit przemysłowych do filtracji i separacji sprawia, że w procesach produkcyjnych wykorzystywane zostają najbardziej zaawansowane technologie decydujące o trwałości oraz precyzji wykonania. W wyniku realizacji nowatorskich i ambitnych projektów architektonicznych w ostatnim czasie stworzone zostały ogrodzenia gabionowe Progress.

Czytaj:   Beton wraca do łask

Ogrodzenia gabionowe

Najnowsza kolekcja gabionowych ogrodzeń Progress to prawdziwe odkrycie roku. Unikalny design oraz zastosowanie opatentowanych technologii docenione zostało na rynku architektonicznym. Produkty Progress Architektura z powodzeniem zadebiutowały podczas najważniejszych wydarzeń z branży na świecie. Ogrodzenia gabionowe prezentowane były na Targach Architektury i Budownictwa BAU w Monachium oraz BATIMAT w Paryżu. Gabionowe ogrodzenia uhonorowane zostały także przez ekspertów w Polsce. Tytuł „Produktu Rekomendowanego przez Profesjonalistów” przyznawany podczas odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targów Ogrodniczych GARDENIA przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów OSTO to prestiżowe wyróżnienie, które potwierdza najwyższą jakość usług oferowanych przez Progress Architektura.

Czytaj:   Ogrodzenia gabionowe Progress – design, który urzeka

Warty uwagi jest również fakt, iż produkty Progress Architektura wykorzystane zostały przy tworzeniu takich obiektów jak: Stary Browar w Poznaniu, Centrum Nauki Kopernik i Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie, Wyższa Szkoła Filmowa w Łodzi, lotnisko oraz stadion we Wrocławiu, lotnisko w Balicach czy budynki Sejmu RP. Z coraz większą aktywnością Progress Architektura zaznacza swoją obecność na zagranicznych rynkach (Niemcy, Francja, Anglia oraz Hiszpania), a projekty i rozwiązania firmy z powodzeniem wykorzystywane są przez największe biura projektowe.

Czytaj:   5 powodów, dla których Polacy kochają duński design

Ogrodzenia gabionowe

Umiejętne połączenie ciekawej formy z odpowiednio dobranym materiałem to jedna z tajemnic sukcesu produktu. Ogrodzenia gabionowe Progress to rozwiązanie będące w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających inwestorów. Wybierając ogrodzenia Progress mamy pewność, że otrzymamy produkt wytworzony w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001:2000. Ogrodzenia Progress to nowoczesność i styl, który dostosowywać można do każdego otoczenia, podkreślając zamiłowanie do architektury na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej o ogrodzeniach gabionowych: www.ogrodzenia-progress.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here