Zabawa dla maluchów nie może obyć się bez ozdób, które zamienią zwykły pokój w nawiedzony dom. Przedstawiamy pomysły na dziecięce dekoracje na Halloween, które z łatwością wykonasz w domu, z niewielką pomocą najmłodszych.

Domowe duchy – do ich wykonania potrzebujesz styropianowych kul lub balonów, białej, cienkiej tkaniny (transparentnej lub nieprzezroczystej) i sznurka, na którym powiesimy dekoracje. Dziecięce dekoracje na Halloween w tej formie są stosunkowo łatwe do zrobienia,a  efekt jest imponujący (foto: www.diyncrafts.com).

duchy

Wykrawane dynie – dziecięce dekoracje na Halloween zaczynają się od dyni, czyli symbolu tego święta. Proste lampiony z warzyw można wykonać wykorzystując narzędzia z domowej kuchni, takie jak łyżki czy noże, ale w sklepach znajdziesz także akcesoria do carvingu i szablony, które pomogą wyciąć fantazyjne wzory na ich powierzchni (foto: www.cathy.snydle.com).

dynie wydrążone

Rój nietoperzy – stwory wycięte z czarnego kartonu możesz przytwierdzić do ściany za pomocą zwykłej taśmy samoprzylepnej lub fragmentów taśmy montażowej do obrazów, dzięki czemu utrzymają się w miejscu i z łatwością usuniesz je po zabawie (foto: www.hgtv.com).

nietoperze

Drzewo z przysmakami – dziecięce dekoracje na Halloween mogą kryć przysmaki dla najmłodszych. Gałąź wbita w dynię zamienia się w drzewko obfitości, na którym zawisły torebki ze słodyczami.

drzewko z cukierkami

Dynie świecące w ciemności – fluorescencyjna farba w kilku kolorach zamieni zwykłe warzywa w barwne lampiony bez użycia świeczek (foto: lovetocreateblog.blogspot.com).

dynie -fluorescencyjne

Strraszne drzwi – do wykonania potwora na drzwiach wystarczy kilka arkuszy kolorowego papieru i dobry pomysł (foto: www.hercampus.com).

potworne-drzwi

Pajęcze lampiony – słoik owinięte bandażem z przytwierdzonymi pająkami można wykorzystać jako lampiony lub upiorne pojemniki na słodkości.

sloje z pająkami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj