Najbardziej romantyczne sceny z komedii romantycznych to główni bohaterowie, którzy mają się ku sobie, leżący na trawie w blasku księżyca. A gdyby tak dołożyć im zestaw kubeczków i dzbanek na ulubioną kawa, bohaterów przenieść do ciepłego salonu i posadzić na wygodnej sofie przy stoliku? A gdzie księżyc? W kubku! 

Koreańska firma Tale -design zaprojektowała kubek, który pokazuje fazy księżyca przez ilość płynu jaka aktualnie znajduje się w jego wnętrzu. Może zatem kawa w blasku księżyca?

ksiezyc (3)

Napełniając kubek płynem, masz szansę obserwować fazy księżyca poczynając na nowiu aż po samą pełnię.

Czytaj:   Podłoga inspirowana naturą. Aranżujemy salon motywem drewna

ksiezyc (1)

Firma projektowa, odpowiedzialna za ten wyjątkowy projekt, chociaż powstała zaledwie pięć lat temu, to była już wielokrotnie nagradzana za swoje osiągnięcia w dziedzinie designu. Na ich stronie internetowej, gdzie prezentują swoje prace, można także kupić ten i wiele innych zestawów. Projektanci przewidzieli, że nie każdy będzie chciał pić kawę z mlekiem w takich kubeczkach i stworzyli naczynia z przeźroczystego szkła oraz o różnych wielkościach.

Czytaj:   TOP 3 telewizorów o dużej przekątnej ekranu

ksiezyc (5)

Niewątpliwą zaletą tego zestawu jest fakt, że nie musisz czekać całego miesiąca aż księżyc osiągnie pełnię. Wystarczy kilka chwil. To ty decydujesz kiedy i w jaką fazę przejdzie księżyc. Kubek jest pełen różnych nierówności i kształtów, które pomagają osiągnąć zamierzony efekt. Żeby efekt był  księżycowy, najlepiej użyć mleka w czarnych kubeczkach. Jeśli zaś, zależy ci na modnym efekcie czerwonego księżyca, masz nieco większe pole do popisu. Czerwona herbata, sok porzeczkowy, lub inne mocniejsze trunki, które lepiej będą się prezentowały w przeźroczystej wersji zestawu.

ksiezyc (2)

Wnętrze kubka jest podzielone na pół a jego ścianki tworzą zbocza, które pozwalają na swobodny przepływ płynu między jedną a drugą połową tak, żeby fazy księżyca się zmieniały w miarę upływu płynów.

Czytaj:   Aranżacja kuchni – czy tapeta to w tym przypadku dobry pomysł?

ksiezyc (4)

Jeden zestaw zawiera dwa kubeczki, dostępne w dwóch rozmiarach i kolorach. Dostępne rozmiary to S – 80 ml lub L – 170 ml. Kubki można zamawiać przez sklep internetowy na stronie producenta. Koszt takich kubków to 24 dolary za mały rozmiar i 30 dolarów za duży rozmiar. Producent zapewnia, że przy zakupach powyżej 100 dolarów, przesyłka pod drzwi twojego domu jest całkowicie darmowa, jednak nie gwarantujemy, że będzie tą promocją objęta dostawa z Korei Południowej do Polski.

Źródło: http://www.tale-design.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here