????????????????????????????????????
Niebanalne i robione ręcznie, dla fanów minimalizmu, retro i stylu shabby – komody polskich projektantów zadziwiają różnorodnością. Przedstawiamy kilka propozycji, które powinny trafić w rozmaite gusta.

Komoda Fluo, inspirowana designem lat 70., łączy współczesny minimalizm z retro-estetyką. Świeżość z komody wydobywają pastelowe barwy, dzięki którym nabrała lekkości. Półka obok szuflad otwiera się przesuwnie. Mebel można kupić tu. 

komoda-fluo

Mebel w stylu shabby chic będzie wyglądać pięknie w sypialni lub dziewczęcym pokoju. Każda z szuflad celowo postarzanej komody ma inny, barwny front, a różne desenie łączy kolorystyka. Mebel można kupić w sklepie Dawanda.

komoda-kolorowa

Miłośnikom sztuki nowoczesnej z pewnością przypadnie do gustu komoda ozdabiana motywami z obrazów Mondriana. Projekt również powstał na bazie mebla z lat 70. i składa się z dwóch otwartych półek oraz zamykanej szafki. Chętnych do zakupu komody również zapraszamy do Dawandy. 

komoda-mondrian<

Na wskroś nowoczesny mebel z drewna wyróżnia nietypowa, metalowa podstawa, która wyznacza podział szuflad. Efektowne cięcie nie jest bardzo praktyczne (długa szuflada na pewno zmieściłaby więcej), ale decyduje o o oryginalności komody, która można kupić tutaj. 

komoda-nano

Zupełnie inny charakter ma romantyczny, szary mebel ozdobiony ptasim motywem. Taka komoda będzie wyglądać pięknie w minimalistycznym, dziecięcym pokoju. Do kupienia tutaj. 

komoda-ptaszki

W męskim mieszkaniu z pewnością znajdzie się miejsce dla tej drewnianej komody. Masywny mebel z metalowymi uchwytami zaprezentuje się świetnie nie tylko w podobnym sobie otoczeniu, ale też w minimalistycznym wnętrzu, jako wnętrzarski kontrapunkt. Komodę można kupić tutaj.

komoda-rustyk

Kolejną ciekawą propozycją jest mebel w stylu color-blocking, czyli z trójbarwnym frontem i formą ponownie inspirowaną latami 70. Efektowne komody tego typu powinny stać w pewnym oddaleniu od innych mebli żeby robiły efektowne wrażenie. Do kupienia tutaj. 

Komody z polskich sklepów odmienią twój dom! domowo komoda monochromatyczna

Prowansja w polskim domu? Jak najbardziej. Ten mebel pełni głownie funkcję dekoracyjną,a  otwarte wnęki komody to świetne miejsce ba ustawienie wazonu z kwiatami lub stosiku ulubionych książek. Mebel jest dostępny w sklepie MyBaze. 

komoda-prowansalska

Ostatni mebel wygląda jak wyjęty ze świata „Alicji w krainie czarów”. Mocne barwy i wzory, gięte nóżki  oraz „kryształowe” gałki gwaramntują, że zagra pierwsze skrzypce w każdym wnętrzu. Mebel również kupić można na MyBaze. 

komod-art-popo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj