Billion POSSIbilities z niezastąpioną kolekcją Possi od Black Red White. Rozbudowana aplikacja do projektowania mebli zapewnia jeszcze więcej nieograniczonych możliwości tworzenia, wyboru i kreatywności. Dzięki dodatkowym funkcjom zarówno pojedyncze bryły, jak i całe kolekcje można zaprojektować samodzielnie, aby w pełni cieszyć się spersonalizowanym wnętrzem o wyjątkowym charakterze.

Black Red White

Kolekcja Possi to prawdziwa perła na rynku meblarskim, która pozwala na pomysłową zabawę kolorem i niepowtarzalne efekty twórcze. Teraz dzięki dodaniu do aplikacji dodatkowych funkcji, Klienci mogą indywidualnie stworzyć każdą pojedynczą bryłę, dobierając kolory frontów i korpusów spośród szerokiej palety barw. Wystarczy kilka kliknięć, aby zaprojektować całą kolekcję do salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego, wybierając spośród prawie 40 dostępnych brył. Nieograniczona konfiguracja mebli pozwala idealnie odzwierciedlić upodobania użytkowników i stworzyć wnętrze o nietuzinkowym wyglądzie, zgodne z osobistymi preferencjami.

Black Red White_Possi

Meble Possi cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów, a potwierdzeniem tego są liczne nagrody w wielu konkursach. Possi została nagrodzona między innymi Złotą Villą 2015 w kategorii najlepsze meble modułowe, za nieograniczone możliwości wyboru i swobodę aranżowania spersonalizowanego wnętrza. Przełomowa kolekcja została także wyróżniona w kategorii mebel mieszkaniowy w konkursie „Meble Plus – Produkt 2015” za wyjątkowo prosty i minimalny design. Produkt był również rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2015, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj